Vind jij het belangrijk om kwetsbare mensen een stem te geven? Wil jij graag optreden als regisseur binnen het (zorg)netwerk van deze doelgroep? Ben je een enthousiaste en gedreven persoonlijkheid? Dan zoeken wij jou als mentor in ons team!

Mentor m/v

Als mentor ondersteun je jouw cliënten bij het nemen van persoonlijke beslissingen op het gebied van verzorging, begeleiding, behandeling of verpleging. Je bent een onafhankelijke derde die adviseert en monitort in de vormgeving van de zorg.

Over Kompas Mentorschap B.V.

Bij ons staan de termen persoonlijk, samen en deskundig hoog in het vaandel. Wat dat betekent? Persoonlijk contact is ons uitgangspunt. Samen met cliënten, begeleiders en samenwerkingspartners gaan we op zoek naar de beste oplossing, waarbij ze mogen vertrouwen op onze deskundigheid. Waar mogelijk stimuleren we de zelfredzaamheid en de gemoedsrust van onze cliënten.

Wij zijn een klein en informeel team dat bestaat uit drie mentoren en een administratief medewerker. Daarnaast zijn er geregeld HBO stagiaires van de opleiding Social Work.

Wat ga je bij ons doen?

 • Je onderhoudt persoonlijk contact met je cliënt en zijn/haar netwerk door middel van huisbezoeken, telefoongesprekken, digitale platforms en mail;
 • Je ondersteunt jouw cliënt bij indicatiegesprekken en zorgbesprekingen;
 • Binnen ons team werk je voornamelijk zelfstandig;
 • Je verrijkt ons met jouw frisse blik en neemt daarin initiatief.

Wat vragen wij?

 • Je hebt een afgeronde opleiding HBO-Social Work, SPH, MWD of HBO-V;
 • Het is een voorwaarde dat je voldoet aan de opleidingseisen zoals deze zijn gesteld op rechtspraak.nl of dat je al benoembaar bent tot mentor;
 • Je bent oplossingsgericht en hebt kennis van de sociale kaart;
 • Je hebt kennis van verschillende ziektebeelden en kunt hierop anticiperen;
 • Je hebt goede sociale en communicatieve vaardigheden;
 • Je bent betrouwbaar, discreet en behulpzaam;
 • Je bent in het bezit van een rijbewijs B.

 Wat bieden we jou?

 • Een werkweek tussen de 30 en 37,5 uur;
 • Een informeel team waar ruimte is voor jouw bruisende persoonlijkheid;
 • Mogelijkheden om jouw kennis te verrijken of te verdiepen door middel van opleidingen;
 • Aandacht voor jou.

Als mentor bij Kompas Mentorschap heb je een afwisselende functie binnen een professionele organisatie. Er is bij ons volop ruimte voor jouw eigen groei en ontwikkeling. Wij kennen een salarisgebouw met een minimum van € 2.194,06 en een maximum van € 3.022,80 bij een fulltime dienstverband, afhankelijk van jouw ervaring.

Is dit jouw baan? Solliciteer nu!

Stuur je motivatie en cv voor 26 juli 2020 naar margreet@kompasmentorschap.nl t.a.v. Margreet Oosterhuis.  Ook voor vragen over de vacature, kun je contact opnemen met Margreet op telefoonnummer 06 12 51 77 67.  De sollicitatiegesprekken vinden plaats op 13 en 14 augustus 2020.

We zien jouw sollicitatie met belangstelling tegemoet!